فروشگاه عمده فروشی توکان

روش های پرداخت

روش های پرداخت

پرداخت آنلاین (پرداخت از طریق درگاه اینترنتی)

پرداخت آنلاین به معنی انتقال وجه با استفاده از شبکه ی جهانی اینترنت می باشد که سریع ترین روش جهت انجام تراکنش های مختلف است.

بنابراین انتخاب این روش به عنوان روش پرداخت باعث تسریع روند پردازش سفارش های شما گردیده و از اولویت بیشتری نسبت به دو روش دیگر برخوردار است.

شما می توانید پس از ثبت سفارش خود، از طریق درگاه اینترنتی زرین پال در وب سایت toccan.ir هزینه سفارش را پرداخت نمایید.

در صورت پرداخت موفق فرآیند پردازش سفارش ادامه یافته و سفارش وارد مرحله ی آماده سازی و ارسال می گردد.

نکته : چنانچه روش پرداخت اینترنتی انتخاب شده باشد، تحویل گیرنده ی سفارش باید در هنگام تحویل سفارش، کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی به همراه داشته باشند.

جهت انجام پرداخت اینترنتی داشتن یکی از کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب کشور الزامی است.

هنگام پرداخت اینترنتی به چند مورد از اطلاعات مربوط به کارت بانکی خود که در ادامه به آن ها اشاره می شود، نیاز خواهید داشت:

 •  شماره کارت : یک شماره ی 16 رقمی می باشد که بر روی کارت درج شده است و 6 رقم ابتدای آن مشخص کننده ی بانک صادر کننده ی کارت است.
 •  رمز دوم (PIN2) یا رمز خرید اینترنتی: برای پرداخت اینترنتی لازم است از قبل رمز اینترنتی کارت بانکی خود را دریافت کرده باشید.
 •  کد اعتبار سنجی دوم  CVV2: کد CVV2 شماره شناسایی دوم مشتری می باشد که دارای سه یا چهار رقم بوده و بر پشت یا روی اکثر کارت ها، درج شده است. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک ‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد سه رقمی درج شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

نکته: صرفاً وجود کدCVV2  بر روی کارت ها، دلیل بر امکان خرید اینترنتی نیست، بلکه بانک صادر کننده  باید امکان خرید اینترنتی را فراهم کرده باشد .

 •  تاریخ انقضای کارت: تاریخ انقضا بر روی اغلب کارت های بانکی درج شده است. در صورت عدم وجود  این تاریخ به شعبه صادر کننده  کارت مراجعه نمایید. 
 •  پست الکترونیکی (اختیاری): در هنگام پرداخت اینترنتی امکان وارد نمودن ایمیل نیز وجود دارد و در صورت تمایل می توانید ایمیل خود را وارد نمایید تا رسید پرداخت به ایمیل تان ارسال گردد.
 • شماره رمز اینترنتی کارت با شماره رمزی که هنگام استفاده از دستگاه های خود پرداز (ATM) وارد می نمایید تفاوت دارد.
 • بعضی بانک ‌ها مانند بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می ‌دهند، اما کارت اکثر بانک‏‌ ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند.
 • شما می توانید با مراجعه به هر یک از پایانه های خود پرداز بانک (ATM) خود به روش ذیل اقدام نموده و رمز اینترنتی کارت خود را دریافت نمایید.
 1.  پس از ورود کارت خود در پایانه های خود پرداز بانک و وارد نمودن رمز کارت نسبت به انتخاب گزینه ” تغییر رمز ” اقدام فرمائید .
 2.  گزینه ” تغییر رمز اینترنتی ” را انتخاب نمایید .
 3.  رمز اینترنتی مورد نظر خود را حداقل در 6 رقم وارد و مجدداً طبق فرمان سیستم، رمز را تکرار نمایید.
 4. پس از انجام موفقیت آمیز عملیات، رمز اینترنتی شما فعال می شود.

پرداخت در محل تحویل سفارش

همانطور که پیش تر نیز اشاره شد، سریع ترین روش جهت پرداخت و ادامه ی فرآیند پردازش سفارش، پرداخت اینترنتی می باشد.

با این حال، به منظور اطمینان خاطر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند در هنگام تحویل محصول هزینه ی آن را پرداخت نمایند، سایت toccan.ir امکان پرداخت در محل تحویل سفارش را نیز فراهم آورده است.

پرداخت در محل فقط از طریق پرداخت با استفاده از کارت بانکی مجاز می باشد.

نکته :به هیچ عنوان پرداخت را به صورت نقد انجام ندهید .

ماموران تحویل سفارش toccan.ir مجهز به دستگاه کارتخوان سیار (POS) بوده و شما می توانید با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب در هنگام تحویل سفارش محصول هزینه را پرداخت نمایید.

Cart
Your cart is currently empty.